גם לעסקים קטנים מגיע סרטון תדמית

רבים מבין העסקים הקטנים מתמודדים עם אותה מציאות של "איך לשרוד את התחרות הקשה?", "איך לגרום ללקוחות חדשים לפנות אליהם?" וכמובן "איך 'לצוף' מעל המתחרים שלהם?"

אם אתם עצמאיים, עסק קטן או אפילו בינוני בטוח שכבר נתקלתם בסוגיה הזו. הדרך היחידה לעמוד בקצב היא שיווק שחייב להיעשות במספר ערוצים ובמקביל, כגון: גוגל, יוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם, טאבולה, אאוטבריין, לינקדאין ועוד.

קחו בחשבון, סרטון שיווקי או תדמיתי לעסק אינו תחליף לפרסום במדיות השונות, אלא רק כלי למינוף יעיל מכל כלי שיווקי אחר (מאמרים, תמונות, פוסטים וכו')

במקרה הזה סרטון תדמית או סרטון שיווקי לעסק אמורים לעניין אתכם.

בואו ננסה רגע לדמיין מצב בו אתם צופים בסרטון של עסק קטן שצולם בסמארטפון, ולעומתו, סרטון לעסק אחר שהופק ע"י צוות מקצועי. ללא קשר לאיכות התוכן, סרטון המופק ע"י צוות מקצועי אומר על העסק מספר דברים גם מבלי שיהיה צורך לציין אותם, כגון הבנת השוק וההתנהלות של העסק. הריווחיות של העסק (כיוון שהפקת סרטונים נחשבת להשקעה יקרה, למרות שלא בהכרח), וכמובן מקצועיות.

סרטון מקצועי עוזר לכם 'לצוף' מעל המתחרים שלכם ועם צוות הפקה מקצועי יהיה לכם קל יותר להגדיר את מטרת הסרטון – בין אם הוא שיווקי או תדמיתי באמצעות כתיבת תסריט מדוייק, מיקוד המסרים לצופה, הגדרת קהל היעד הנכון, והנעתם לפעולה בסיום הסרטון. יש לכם עוד שאלות? צרו עימנו קשר ונשמח לענות עליהן

ליצירת קשר לחצו כאן