שילוב וידאו בקמפיין פרסומי ברשתות חברתיות

לקוחות רבים אינם מודעים לסוגי הסרטונים הקיימים לשם יצירת קמפיין פרסומי ברשתות החברתיות. זו המחויבות המקצועית שלנו להדריך אותם. מעבר לשאלות הרגילות כמו למשל: "מי קהל היעד?" או "מה הם יעדי הקמפיין?" צריך לברר עם הלקוח איפה הוא מתכוון לפרסם, והאם מדובר בפרסום ממומן.

אתם בטח שואלים: "זה באמת כזה מסובך?"

המגוון הרחב לפרסום ברשת יכול קצת לבלבל. נדמה שאפשר לפרסם בכל הרשתות החברתיות, אבל בפועל הסיפור מעט שונה. זה כבר לא מספיק להפיק סרטון בפורמט בודד ולצפות שהוא יעשה את העבודה בכל הרשתות החברתיות.

הפורמטים השונים ברשתות החברתיות בקמפיין ממומן

האפשרויות בבחירת קמפיין ממומן בפייסבוק

"למה?"

לכל פלטרומה/רשת חברתית יש עיצוב שונה וסגנון שונה להצגת התכנים. ההבדל אינו רק בין הפלטפורמות עצמן. קחו לדוגמה את האינסטגרם: סרטון המוצג ב"סטורי" שונה בגודל ובזמן הצפייה שלו מסרטון שמעלים כ"פוסט".

למען האמת רק בפייסבוק ואינסטגרם קיימים לפחות 6 פורמטים שונים לפרסום - כפוסט או כ"סטורי", כהודעה במסנג'ר או כפרסומת בזמן צפייה בסרטון אחר. לכל פורמט יש גודל (גובהxרוחב) שונה ומשך זמן צפייה שונה.

בכדי לקבל את התוצאה הרצויה יש לעצב את האלמנטים המצולמים בצורה שתתאים ל"קנבס" הספציפי. כן, בהחלט מדובר בעבודת עיצוב של הפריים שלא שונה מעבודת עיצוב רגילה. זה דורש חשיבה מקדימה והבנה לעומק של התוכן שהלקוחות מעוניינים לפרסם.

רק לאחר שתהיה לנו תמונה ברורה, נדע להגדיר מה מצלמים ואיך מצלמים ונוכל לתת לכם פתרון מדויק ואפקטיבי לסרטון שישתלב במערך הקמפיין שלכם בצורה מושלמת.

הפורמטים השונים ברשתות החברתיות בקמפיין ממומן

הפורמטים השונים ברשתות החברתיות - לא הכול תותים

הצלחנו לבלבל אתכם? אל דאגה
צרו איתנו קשר ונשמח לעשות לכם סדר
הקפה עלינו 😊

ליצירת קשר לחצו כאן