תהליך הפקת סרט

הפקת סרטון עם מסר ממוקד הינו תהליך, ולפעמים ארוך. והינו מורכב ממספר שלבים. בואו נצלול...

שלב ראשון - פגישת היכרות

אחרי שיחת הטלפון הראשונה נפגשים. מכירים. כל אחד מספר קצת על עצמו. החלק החשוב היא הסינרגיה שנוצרת בפגישה הראשונה. אנחנו נספר לכם על תהליכי העבודה שלנו ואיך אנחנו עובדים מול הלקוח. אתם תספרו לנו על המוצר שלכם על העסק או החברה.

שלב שני - מיקוד מסרים

לכל סרט יש מסר להעביר, בחלק הזה אנחנו נזקק את המסר בהתאם לצרכיו של הלקוח וקהל היעד שלו. ואז יחדיו נבחר מהי הדרך המקורית ביותר להציג אותו.

שלב שלישי - כתיבת תסריט

לאחר שמצאנו את המסר שאנו רוצים להעביר והגדרנו אותו בצורה פשוטה וברורה, נעבור לסיפור עצמו. התסריט – מי הן הדמויות, מה הסיפור ואיך הכול משתלב.

שלב רביעי - וידאו בורד ושוטינג ליסט

כאשר יש לנו מבנה תסריטי ברור נתחיל גם ביצירת פריימים (וידאו בורד) – הכוונה לתסריט ויזואלי, כאן אנחנו אפילו נעשה סיור לוקיישנים (ממנו נייצר שוטינג ליסט), נבחר את המקומות הנוחים לצילום והשעות המתאימות... ממש כמו בקולנוע

עבודת פוסט בתוכנת עריכה

עבודת פוסט בתוכנת עריכה

שלב חמישי - ימי צילום והפקה

בשביל זה בחרנו במקצוע הזה. בשביל ימי הצילום וההפקה. אין דבר יותר מרגש מזה. לא משנה כמה זמן וכמה פעמים, תמיד מתרגשים מחדש כשמגיע יום צילום.

שלב שישי ואחרון - פוסט פרודוקשיין

סיימנו לצלם? עכשיו אנחנו נכנסים לחדר העריכה ומתחילים לחבר הכול. כאן הקסם האמיתי מתחיל – החלק הזה בפרוייקט נקרא פוסט-פרודקשיין, דבר ראשון עובדים על עריכה ראשונית (OFFLINE), ולאחר מכן במידה ויש צורך מוסיפים את האפקטים בעריכת ה"און-ליין" (ONLINE), תיקוני הצבע ולאחר שהכול עומד עורכים את הסאונד של המוזיקה, הקריינות, הראיונות והאפקטים.

זהו הסרט מוכן – צפייה נעימה

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם - "אז כמה עולה להפיק סרטון?"