הפקות מסך ירוק

מסך ירוק יכול להיות דרך מצוינת להוסיף אפקטים ייחודיים לסרטוני התדמית או המוצר של העסק שלכם. ירוק הוא הצבע הכי רחוק מגווני העור שלנו ולכן בחרו בו. הוא גם הצבע הנפוץ ביותר לצילום בchroma key. הסיבה לכך היא שהערוץ הירוק הוא בעל הבהירות הגבוהה ביותר מבין שלושת הערוצים הדיגיטליים RGB (האדומים, הירוקים והכחולים), ולכן החיישנים מספקים הכי פחות גירעון בערוץ הזה.

אז עכשיו שאנחנו מבינים למה קוראים לזה מסך ירוק. בואו ננסה להבין מתי כדי להשתמש בו.

השימוש הנפוץ ביותר במסך ירוק הינו בהפקת סרטוני הדרכה. חברות רבות משתמשות בפורמט הזה לשם הפקת סרטונים תוך ארגוניים לשם העברת מידע רלוונטי בנושא מסויים. (לדוגמת הסרטון של בנק הפועלים למעלה)

שימוש נוסף שנעשה במסך ירוק הוא לצורך הוספת אפקטים מיוחדים בסרטון שמעוניינים להפיק. בתעשיית הסרטים היום ישנו שימוש מסיבי במסך ירוק, בזכות תוכנות המחשב שמשתמשים בהן כיום. עם זאת כבר בשנות ה70 החלו להשתמש במסך ירוק בסרטי פנטזיה כמו מלחמת הכוכבים וסרטי סופרמן.

הפקת מסך ירוק במשרדי הראל

הפקת מסך ירוק במשרדי הראל

לשמחתנו השימוש במסך ירוק הפך היום קל לביצוע ברמת ההפקה והפוסט (בעריכה) ואין צורך בסטודיו מאובזר לשם כך. אפשר לצלם מסך ירוק כמעט בכל מקום – בחוץ, במשרד ואפילו בבית, כל עוד שומרים על כללי הצילום הבסיסיים, כגון תאורה סאונד וכו'.

גם אתם צריכים להפיק סרטון הדרכה?


ליצירת קשר לחצו כאן